Nejprodávanější produkty

Rajče Tumbling Tom Yellow + Red převislé truhlíkové " 2x20 SEMEN Zobrazit větší

Rajče Tumbling Tom Yellow + Red převislé truhlíkové " 2x20 SEMEN v balení

S297

Nový produkt

Rajče Tumbling Tom Yellow + Red převislé truhlíkové  " 2x20 SEMEN

Více informací

46 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis
Rajče Tumbling Tom Yellow + Red ( Lycopersicon lycopersicum) je zakrslá keříčková (determinantní) odrůda převislých cherry rajčátek určená zvláště k pěstování v závěsných nádobách, nebo v samozavlažovacích truhlících. Rajčátka působí stejně dekorativně na terase, jako na talíři. Jsou vhodná jako přízdoba pokrmů, do salátů, ale i k přímé konzumaci. Jejich velikost ocení zvláště děti, které se mohou zároveň i podílet na jejich pěstování a sklizni. Tato odrůda se vyznačuje se velmi vysokou úrodností.

 

Výška rostliny
Keříčková odrůda. 


Plod
Malé kulaté 2 – 3 cm velké šťavnaté plody vynikající jemné chuti dozrávají do zlatožluté barvy Yellow a do jasně červené Red. Doba zrání je přibližně 60 -70 dní.  

 
Nároky
Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Doporučené množství do truhlíku dlouhého 60 cm jsou3-4 rostliny. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 
Výsev a klíčení
Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální teplota pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.