Nejprodávanější produkty

Rajče Bradywine Red " 10 SEMEN Zobrazit větší

Rajče Bradywine Red " 10 SEMEN v balení

S308

Nový produkt

Rajče Bradywine Red  " 10 SEMEN

Více informací

25 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis

Rajče Brandywine Red je tyčková (indeterminantní), středně raná, steaková  odrůda  pocházející původně z USA, vyznačující se velkými plody sladké, mírně kyselkavé  výrazné chuti s vyšším počtem vnitřních přepážek, takže se rajčata dají snadno krájet na plátky, aniž by se rozpadala. Jsou vhodná jak k přímé konzumaci, tak i na sendviče, přízdobu pokrmů, do salátů a na tepelné zpracování, do omáček apod.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda vyžadující oporu, dorůstá do výšky až 200 cm.

 

Plod

Velké kulaté plody dosahují hmotnosti až 700 g, při velikosti kolem 10 cm. Dozrávají do  světle  červené  barvy. Doba zrání je přibližně 80 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100 .Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.