Nejprodávanější produkty

Rajče GRAPPOLI D´INVERNO " 20 SEMEN Zobrazit větší

Rajče GRAPPOLI D´INVERNO " 20 SEMEN v balení

S328

Nový produkt

Rajče GRAPPOLI D´INVERNO  " 20 SEMEN

Více informací

29 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis

Rajče  Grappoli D´Inverno je keříčková ( determinantní)  raná odrůda cherry rajčátek pocházející z Itálie, vyznačující se netradičními, vzhledově  atraktivními a chutnými, velmi sladkými plody. Rajčata jsou vhodná jak k přímé konzumaci, tak i do salátů, na sušení, na tepelné zpracování, zvláště do omáček. Vzhledem k tomu, že je možné je čerstvá jíst i o Vánocích jsou často přezdívána „zimní hrozen“. (Tato možnost je, pokud rostlinu před prvními mrazíky vytáhnete ze země a zavěsíte i s plody do chladu a temna).

 

Výška rostliny

Keříčková odrůda

 

Plod

Plody jsou švestkovitého tvaru, zakončené špičkou, dosahující hmotnosti 30 – 40 g, dozrávající do sytě až tmavě červené barvy, rostoucí na vijanech. Doba zrání je 70 – 75 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 80x100. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.