Nejprodávanější produkty

Rajče Indigo Rose " 10 SEMEN Zobrazit větší

Rajče Indigo Rose " 10 SEMEN v balení

S331

Nový produkt

Rajče Indigo Rose  " 10 SEMEN

Více informací

40 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis

Rajče „ Indigo Rose“ je nová netradiční  tyčková( indeterminantní) odrůda  cherry rajčete, přezdívaná  pro své zvláštní zbarvení plodů „tmavá kráska“. Temně černé plody se vyznačují oproti jiným odrůdám vyšším množstvím antioxidantů prospívajících lidskému zdraví. Jsou  vhodné  jak do pestrých zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů, tak i k přímé konzumaci.  

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda 

 

Plod

Kulaté plody o hmotnosti přibližně 30g, dozrávající z modrofialové do černé, místy červené barvy, se sytě červenou dužinou sladkokyselé chuti,  rostoucí v seskupení po 20 kusech s dobou zrání přibližně 80 dní. 

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu. 

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.