Nejprodávanější produkty

Rajče Rambling Gold Stripe " 10 SEMEN Zobrazit větší

Rajče Rambling Gold Stripe " 10 SEMEN v balení

S350

Nový produkt

Rajče Rambling Gold Stripe   " 10 SEMEN

Více informací

35 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis

Rajče „Rambling Gold Stripe  je nová velice produktivní  převislá (determinantní) odrůda   cherry rajčátek, odolná proti chorobám, předurčená k pěstování v nádobách,  truhlících, nebo závěsných koších  na balkonech, terasách či parapetech. Vyznačuje se plody velice atraktivního neobvyklého vzhledu a výborné sladkokyselé chuti, vhodnými jak k přímé konzumaci, tak do pestrých zeleninových salátů a na přízdobu pokrmů.

 

Výška rostliny

Převislá odrůda.

 

Plod

Menší kulaté plody zlatožluté barvy se zelenými pruhy o hmotnosti okolo 30g  dozrávají do zlatožluté s bílými pruhy. Doba zrání je přibližně 62- 68 dní.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Doporučené množství do truhlíku dlouhého 60 cm jsou 4 rostliny. Důležitá je pravidelná zálivka, s přihnojením. Při  pěstování  rajčat v nádobách, nebo truhlících jsou výhodou balkony orientované na slunnou stranu. 

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.